Volkswagen Caddy
Cargo 1.5 TSI | 17.000 Unieke KM stand | Airco | DAB
Direct kopen, basisprijs: € 18.245,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 18.245,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 300,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.649,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | Cargo 1.5 TSI | 17.000 Unieke KM stand | Airco | DAB |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 november 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 17.700 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 300,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.245,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | X0-17-14 |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.403 kg |
| Wielbasis: | 276 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Warmtewerende voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- unikleur/pastel
- Vervolgbotsing preventie
- Zijwandbekleding laadruimte